Maseczka z awokado

  • maseczka z awokado

    maseczka z awokado

  • awokado

    awokado

Maseczka z awokado - naturalne kosmetyki domowej roboty

Maseczka z awokado w znaczny sposób poprawi strukturę naszej cery. Spowoduje, że zniknie z niej zmęczenie. Można będzie przywrócić na jej powierzchnię blask i zniwelować miejsca, które ulegają przesuszeniu. Taka maseczka w znakomity sposób nawilży naszą skórę, uelastyczni ją i poprawi jej koloryt. Przygotowuje się ją w zaledwie kilka minut.

Awokado stanowi bogate źródło wapnia, potasu, nienasyconych kwasów tłuszczowych, kwasu foliowego, witaminy A, witamin z grupy B, witamin PP, K i H. W jego składzie znajdują się kwasy oleinowe, które wpływają na obniżenie złego cholesterolu. Awokado zawiera również luteinę, która pozwala na zachowanie oczy w odpowiedniej kondycji. Posiada działanie antystresowe. Dzięki stosowaniu awokado, możemy wpłynąć na znaczą regenerację naszej skóry. Pobudzimy syntezę kolagenu i opóźnimy procesy jej starzenia. Nasza skóra zostanie delikatnie natłuszczona, wygładzona i będzie chroniona przed utratą wody. Ponadto, będziemy mogli również złagodzić wszelkie podrażnienia. Idealnie nadaje się do skóry suchej, zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej i dojrzałej.

Zdecydowanie taką maseczkę z awokado możemy wykonać w domu. Wszystko odbywa się w bardzo prosty i bezproblemowy sposób. Dzięki temu, nikomu nie przysporzy problemów zrobienie właśnie takiej maseczki. Można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych efektów, które spowodują, że nasza skóra stanie się bardziej odżywiona i będzie prezentowała się w lepszy sposób.

Jest kilka sposobów na wykonanie maseczki z awokado. Możemy zdecydować się na maseczkę z awokado z dodatkiem soku z cytryny. Miąższ z tego owocu należy zmieszać z kilkoma kroplami soku z cytryny. Wszystko należy utrzeć na jednolitą papkę. Na cerze należy pozostawić przez 15 minut, a następnie zmyć letnią wodą.

Możemy również wykonać maseczkę z awokado z dodatkiem żółtka. Tutaj również będzie występowała cytryna. Wszystkie składniki należy ze sobą zmiksować i również pozostawić na skórze przez 15 minut. Najlepiej zmywać taka maseczkę letnią, przegotowaną wodą.

psychoterapia psychodynamiczna warszawa psychoterapia warszawa sesja ciążowa warszawa
Script logo